V květnu ovládnou Prahu 2 Unlimited, Fun Factory nebo Twenty For Seven

2 Unlimited | Zdroj: Facebook.com

V areálu pražského holešovického Výstaviště se 25. května odehraje obrovský mejdan plný exkluzivní hudby z let minulých. Půjde o největší akci podobného charakteru ve střední Evropě. Rozhodně se tedy máte na co těšit. Připravte se na 90s Explosion Open Air Festival.

Jestliže jste vyrůstali v 90. letech, určitě znáte hity jako No Limit, Is It Love nebo I Wanna Be With U. Právě tvůrci těchto legendárních diskotékových písní se potkají v Praze a postarají se tak o vskutku grandiózní párty.

Celkem dvanáct zahraničních a 2 domácí interpreti promění areál Výstaviště v pražských Holešovicích na velkou diskotéku, na které protancujete všechny střevíce. A na koho se můžete těšit?

Je opravdu těžké posoudit, kdo bude hlavní hvězdou večera. Jestli bychom ovšem mohli někoho určit, byla by to eurodance skupina 2 Unlimited. Původního zpěváka Raye už sice nedoplňuje Anita, ale i Kim je rozhodně kvalitní zpěvačka. Těšit se můžete na jejich největší hity The Real Thing, No Limit, Twilight Zone nebo Get Ready For This.

Po jejich boku bude ovšem sekundovat celá řada neméně významných interpretů. Nenechte si ujít Twenty For Seven, Fun Factory, Culture Beat, Turbo B from Snap nebo La Bouche. Na festivalu se ukáže i dvojice Haddaway a Dr. Alban, která nazpívala hit I Love 90s.

To ovšem stále není vše. Těšit se můžete i na C-Block, Alice DJ, Captain Jack nebo DJ Sashe. Hit posledního jmenovaného interpreta Ecuador určitě dodnes nemůžete pustit z hlavy. Domácí scénu bude potom zastupovat dámská kapela Holki a MC Eric a Ivana.

Akce podobného rozměru se u nás už zřejmě nebude opakovat, proto byste si ji určitě neměli nechat ujít. Přijďte zavzpomínat na léta devadesátá a užít si obrovskou porci energie, kterou tihle muzikanti umí i po mnoha letech ve svých fanoušcích vyvolat.

Již brzy se můžete těšit i na další Monster článek, ve kterém Vám představíme nejzajímavější koncerty legendárních diskotékových kapel, které letos můžete navštívit. Zmiňovanou 90s Explosion to totiž ani zdaleka nekončí.

Více informací a odkaz na prodej vstupenek najdete na stránkách festivalu.


Napište komentář