We On The Moon zahrají v pražském Rock Café

We On The Moon |

4. dubna od 20:00  v pražském Rock Café bude probíhat koncert kapel We On The Moon, All These Memories a Glad For Today. Cena vstupenky v předprodeji, který probíhá v Rock Café, Goout.cz a Ticketstream,  je 100 Kč.

Pop-rocková parta We On The Moon z Brna funguje od roku 2009. Jejich tvorba je ovlivněna především zahraničními kapelami jako Fall Out Boy, All American Rejects nebo You me at six. V roce 2013 kluci vydali svůj debut Beating The Heroes. Jejich posledním singlem je Pretty Little Liar, k němuž vydali v listopadu videoklip. Jako jedna z mála anglicky zpívajících českých kapel se dostala do éteru Evropy 2. V současné době kapela pracuje na nové desce. Jejich nejznámějšími počiny jsou songy jako The Ocean Sky a Escape From Nowhere.

All Tehese Memories představují pop-rockovou skupinu z Opavy, která vznikla po rozpadu kapely FellaSea v roce 2013. Momentálně pracuje na své vlastní tvorbě. Jejich vizitkou je kombinace tvrdé a melodické hudby s jemným, ale dynamickým ženským hlasem. Provází je jedno velkých prokletí, dost často jsou přirovnáváni k Paramore. Momentálně skupina představila nový singl Lightless.

Glad For Today je mladá energická kapela z Hradce Králové, která má velmi pestrý repertoár od pop/punku až po metalcore. Tato kombinace kapel je určitou zárukou pro dobrý večírek. Takže 4. dubna ve 20:00 se sejdeme všichni v Rock Café!

Napište komentář