Foto: Visací zámek, 26.3.2015, Palác Akropolis, Praha

Visací zámek | Foto: Honza Mareš, Monstermusic.cz

Ve čtvrtek 26. března pokřtila kapela Visací zámek svou poslední desku s názvem Punkový království, a to ve vyprodaném klubu Palác Akropolis. Samozřejmě, zábava byla zaručena.

Kapela Visací zámek předvedla super show, kteří příznivci neotřelého punku a vtipných, avšak ze všedního života inspirovaných, textů náležitě ocenili (některé fanynky i částí svého oblečení). Samotný křest desky Punkový království provedl švédský princ a jak jinak, než plzeňským pivem.  Celou reportáž čtěte zde!


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.