Yann Tiersen vystoupí na druhý pokus v Praze

Yann Tiersen | Zdroj: Facebook.com

V říjnu letošního roku čekalo fanoušky zklamání v podobě zrušeného koncertu avantgardního multiinstrumentalisty Yanna Tiersena. V příštím roce představí v klubu Roxy novou desku.

Pokud dodnes nevíte, kdo stojí za legendárními soundtracky k filmu Amélie z Montmartru a Good Bye, Lenin!, máte možnost si o jejich autorovi udělat obrázek v únoru příštího roku. Francouzský pódiový virtuóz Yann Tiersen však na svých koncertech předvádí mnohem větší show, než by bylo z jeho soundtracků znát. Vystoupení mají sakra blízko k energickému punk-rocku a nechybí jim ten správný drive.

Praze přijede vykompenzovat zrušený koncert z letošního října. Odměnou fanouškům bude představení nového alba Infinity,,Je to mé osmé album. Název jsem si vlastně nevybral. Ta osmička si vybrala mne,” vysvětlil autor k názvu svého počinu. Deska nabízí klasické tiersenovské, ale i netradiční zvuky a nabízí přesně to, co je u něj známé – energii a hravost.

Brány Roxy se tak Tiersenovým fanouškům otevřou 26. února v 19 hodin. Cena vstupenek v předprodeji je 600 korun + poplatky a získat je můžete v sítích GoOut, Ticketportal a Ticketpro.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.