Kiesza v únoru přiveze svěží devadesátky

Keisza | Zdroj: Facebook.com

Kanadská popová diva Kiesza se chystá do Prahy. Přiveze svou originálně pojatou devadesátkovou taneční muziku na novém albu Sound of a Woman.

Pětadvacetiletá rodačka z Kanady, která si říká Kiesza, se pohybuje v hudebním byznysu déle, než byste si mohli myslet. Ještě než se stala slavnou, psala hity například pro Kylie Minogue či Icona Pop a spolupracovala i se Skrillexem. Svět si jí všiml ve chvíli, kdy se rozhodla věnovat muzice naplno a vypustila do světa singl Hideaway. Klip, který k němu natočila na jediný záběr, do dnešního dne zhlédlo více než sto padesát milionů lidí.

Její debut Sound of a Woman spatřil světlo světa poměrně nedávno. Inspiraci čerpala především z newyorských klubů devadesátých let a ze současné britské klubové scény. Z toho pak vzniklo album plné elektropopu v kombinaci s jinými žánry, například hip-hopem nebo R&B. „Myslím, lidé budou novým albem překvapení,” prohlásila Kiesza.

Přesvědčit se o tom budeme moci i my. Stačí vyrazit 2. února 2015 do Lucerna Music Baru, kde náš čeká slibný večer v podobě rafinovaného popu a devadesátkové taneční muziky. Vstupenky jsou k dispozici v síti GoOut a Ticketpro.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.