Yellow Umbrella přijedou do Prahy oslavit své dvacáté výročí

Yellow Umbrella | zdroj: facebook.com

Vzpomínku na letní počasí a festivalovou náladu přivezou muzikanti z Německa. Jamajské ska a reggae v jejich evropském podání dostane každého, kdo koncert navštíví.

Hudebníci z Drážďan k nám překročili hranice již v létě, když vystoupili na 10. ročníku Mighty Sounds, a již zde slíbili, že se u nás na podzim opět objeví. Slib dodrželi a vše padlo na 14. listopad, kdy o půl deváté večer rozezní pražské Rock Café první ska a reggae rytmy. Vše odstartuje česká kapela Green Smatroll, jejíž skladby dobře navnadí na hlavní hvězdy večera.

Yellow Umbrella si na české fanoušky přichystala playlist, který zahrnuje převážně skladby z druhého desetiletí. Fanoušci se tak mohou těšit na písničky jako je Energia, Oh Girl a mnoho dalších. Hudebníci kolem zpěváka a klávesisty Jense Strohschniedera v Praze předvedou jako vždy výbornou show, která bude umocněna dvacátým výročím formace. Kombinace spokojené kapely a dobře laděných návštěvníků bude určitě nezapomenutelným zážitkem. Celý pozitivní večer si můžete užít, když si v síti Ticketstream nebo přímo v Rock Café zakoupíte lístek za 220 korun. V den konání koncertu bude vstup o padesát korun dražší.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.