Yung Lean a Sad Boys se vrátí do Prahy

Yung Lean | Zdroj: facebook.com

Švédský rapper Yung Lean oznámil návrat do Prahy. Po loňské vyprodané show v Roxy se očekává ještě lepší party v honosném prostoru Velkého sálu Lucerny.

Čerstvě jedenadvacetiletý Yung Lean se v brzkém věku stal kultovní postavou švédského a vlastně globálního rapu. Začal věci dělat po svém a vytvořil tak nekonvenční hnutí, jež inspirovalo teenagery po celém světě.

Od své poslední návštěvy u nás stihl vydat druhé album Warlord na svém vlastním labelu Year001. Objevil se na desce R&B boha Franka Oceana a dokonce v reklamní kampani značky Calvin Klein. Rozjel vlastní módní značku Sadboys Gear, navrhl tenisky pro Eytys. V různých uskupeních vypouští novou a novou hudbu a my si ji za něco přes tři měsíce budeme moci poslechnout naživo!

Všechno se chystá na 29. listopadu 2017 do Velkého sálu Lucerny. Vstupenky budou k dispozici od čtvrteční deváté hodiny na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro. Naposledy bylo docela rychle vyprodáno, tak to nepromeškejte!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.