Že by napotřetí Escape the Fate opravdu dorazili?

Escape The Fate | Zdroj: facebook.com

Nejprve loni v červnu, poté v listopadu. Oba koncerty kapely Escape the Fate byly zrušeny a nyní se chystá náprava.

Kapela Escape the Fate měla zahrát v České republice dvakrát a už dvakrát to zrušila. Poprvé to mělo být v červnu minulý rok. Praha se v tomto případě dostala na seznam měst, v nichž byl koncert pouze odsunut, a to na listopad. Ani to ovšem nevyšlo. Kapela však slíbila, že se do Česka brzy opravdu podívá.

Slovo brzy bylo přehnané, ale nyní to vypadá, že se snad fanoušci hardcorové kapely dočkají. To potvrdí večer 17. října, kdy jsou Escape the Fate nahlášení na programu klubu Podnik. Tentokrát by je měly doprovodit kapely Glamour of the Kill z Anglie a New Years Day z USA. Pokud se to tedy povede, čeká Prahu pořádně tvrdý večírek.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.