Kapely The Snuff a Koblížci pokřtily svá alba na vlnách Vlltavy

The Snuff | foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Tuzemské party The Snuff a Koblížci vydaly skoro ve stejnou dobu svá nová alba. The Snuff album Lotus a Koblížci desku 3+. Obě placky pokřtili společně, a to na parníku.

Ve středu 17. září se konal křest nových alb skupin The Snuff a Koblížci. Akce proběhla na parníku Cecílie na vlnách Vltavy. Během zhruba tříhodinové plavby obě kapely zahrály svůj set. Jako první rozduněla palubu parníku kapela The Snuff. Hodinový setlist obsahoval skladby jako Erotic Sylvia nebo Boxed In. Desku s názvem Lotus pak přišel pokřtít manažer kapely Lukáš Fousek. Placku polili vodou přímo z Vltavy.

Rozproudění fanoušci, mezi nimiž převažovaly mladé dívky, se nyní mohli těšit na další nášup tvrdé muziky. Na řadu přišli Koblížci. Taktéž uvítali návštěvníky, kterými byli různí zástupci médií a nahrávací společnosti, ale především fanoušci, kteří se však nejprve museli registrovat na serveru musicmap.cz a poté být vybráni. V podstatě soukromý večírek tedy pokračoval za zvuků muziky kapely Koblížci.

Ti naservírovali skladby jako Čáry máry nebo Už mě nenajdou. Poté si pozvali ke křtu desky 3+ na pódium Petra Zvěřinu a Honzu Štrupa (exzpěváka Rybiček 48). Nechyběl ani dort. Komplikace nastaly snad jen při hledání oné křtěné desky. Nakonec se našla a kapela desku pokřtila obyčejnou vodou v láhvi. Po odehrání ještě několika kusů pokračoval večer volnou zábavou, a to dokud parník nedoplul zpět do přístavu k Čechovu mostu.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.