David Koller & Friends si podmanili plzeňské publikum

David Koller | Zdroj: Archiv David Koller

David Koller odstartoval v polovině září své aktuální turné David Koller & Friends, na němž své síly spojil s nečekanými umělci současné generace. Druhou zastávku tohoto unikátního projektu spolu s Benem Cristovaem si mohli vychutnat fanoušci v plzeňské Papírně.

Přestože se brány místa konání otevřely přesně dle plánu, skalní fanoušci vyčkávali před vstupem už dlouhou dobu dopředu. V roli speciálního hosta se představil populární Ben Cristovao s kapelou, který svým setem navodil skvělou atmosféru. Mezi jeho silné stránky patřila mimo jiné výborná komunikace s publikem a kromě nejznámějších hitů, čítajících na serveru YouTube až několik milionů zhlédnutí, zazněl také cover Kollerovy písně Nic není nastálo, který všechny přítomné připravil na příchod hlavní hvězdy večera.

Po krátké přestavbě a za bouřlivého potlesku vtrhl na pódium David Koller se svou hvězdnou kapelou. Jako hosta si během vystoupení pozval a na bicí doprovázel slovenskou zpěvačku známou pod pseudonymem Katarzia, jež představila tři skladby, a to včetně coveru Záchranár. Během zhruba dvouhodinové show si nadšení diváci prozpěvovali písně jak z dob Lucie, tak z Davidovy sólové tvorby. Neopomnělo se však ani na Jasnou páku a představena byla také nejnovější deska Davida Kollera ČeskosLOVEnsko, jejíž singly daly slušně na frak písním předchozím.

David Koller během večera pravidelně pendloval mezi bicími, mikrofonem a kytarou. Za jeho zády stáli geniální hudebníci, kteří si dokonale vyhráli s hudebním podkresem všech písní. Celé vystoupení podtrhlo neskutečné Kollerovo charisma, který si doslova podmanil publikum, a tak nebylo divu, že si na konci koncertu vytleskalo dva přídavky.

Celkově proběhla plzeňská zastávka bez jediného nedostatku a další koncerty z tohoto unikátního projektu jsou naplánovány s přestávkami až do listopadu.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.