Foto: Eat Your Alive a Swansong For A Raven, Futurum, 18. 12. 2013

Eat You Alive | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Včerejší koncert Eat You Alive připravil neskutečný zážitek. Extravagance, hardcore a extrém japonské kultury, takovou kombinaci nám namíchala tato pětičlenná kapela.

S jakým tempem přišli, s takovým Eat You Alive odcházejí. A i když jsou ještě dlouho poté vyvoláváni, už je definitivní konec. Z velké dálky přijeli, aby rozdali šílenství,radost a předvedli pořádnou show. To vše splnili během svého dvouhodinového vystoupení. Abyste měli ideální představu o této události, představte si, že vezmete Pokémony, zapálíte jim jejich heboučké ocásky a postavíte je na pódium v pražském klubu Futurum – máte koncert Eat You Alive. Celou reportáž si přečtěte zde.

This slideshow requires JavaScript.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.