Marpo a TroubleGang rozpálili brněnskou Flédu

Marpo & TroubleGang, Fléda 2018 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Ve středu 14. března se rapper a bývalý bubeník Chinaski, Marpo, zastavil v Brně v rámci své Road To MarpoArena tour, která slouží jako předvoj před velikým triumfem, jenž se uskuteční v květnu v O2 areně v Praze.

Marpo se svou crew TroubleGang představil v klubové atmosféře na Flédě nejen nové album Dead Man Walking. Turné započali v pražském Lucerna Music Baru počátkem března a od té doby mají za sebou již několik zastávek v řadě.
V Brně, stejně jako v ostatních městech, rozpoutali davové peklo. Fléda byla plná již hodinu před koncertem, kdy probíhal velký Meet & Greet, kde se celá crew netradičně přivítala s fanoušky ještě před samotným vystoupením.

Fotoreport: Marpo & TroubleGang, 14.3.2018, Fléda, Brno

Dvacet minut po plánovaném startu začalo hrát úvodní intro a dav merch šátků a vlajek se rozkřičel. Na stage vyskočila nejdříve kapela s DJem a hned za nimi trio hlavních hrdinů – Marpo, IronKap a WHNT, kteří fanoušky vedli celým koncertem.
Marpo s TroubleGangem by svým výstupem probrali i mrtvého, takovou dávku energie do Brna přivezli. V průběhu koncertu zazněly jak staré Marpovy songy, tak tracky z nového alba a celkově byl setlist obohacen i tvorbou IronKapa z jeho alba Neony.
Jakožto prvotřídní bubeník si Ota střihl i nějaké ty tracky za bicíma, kde byl jako ryba ve vodě. Celou energickou show završil výstřel z konfetové pistole, která zalila „zlatem“ celou Flédu.

Nadšené davy, spokojená kapela a další úspěšná zastávka – to bylo včerejší Brno! TroubleGang má být na co pyšný. A my se už teď těšíme na květnovou O2 arenu.

Deska Dead Man Walking bude pokřtěna právě tam, na životním koncertě TroubleGangu, s nímž definitivně přepíše historii českého a slovenského rapu – v O2 areně.

Road To MarpoArena

15. března     Plzeň – Divadlo pod lampou
16. března     Ústí nad Labem – Doma
22. března     Jihlava – Soul Music Club
23. března     Horažďovice – KD Horažďovice
24. března     Ostrava – BrickHouse DOV
29. března     Hradec Králové – Denoche


Napište komentář