Nebe a Mirai přivezli do Brna netradiční show

Mirai | Foto: Honza Mareš, Monstermusic.cz

Kapely Nebe a Mirai společně vyrazily na turné, které je v tuto chvíli již v druhé polovině cesty. Svou kvalitní muziku a energii kluci představili v úterý i v brněnském klubu Metro.

Dvě sympatické kapely, jež pojí dohromady přátelství a úrodná domácí půda severní Moravy, vyrazily společně počátkem října na turné. Nese si název ZAJEDENPROVAZTOUR.cz|2016, a v úterý se předvedlo i v brněnském Metru.

Nebe a Mirai své vystoupení pojali vskutku originálně. Večerem zněly na střídačku hity obou kapel, přičemž se pódiová sestava různě mixovala. Obě kapely jsou nyní ve fázi příprav nové desky, a tak je aktuální turné ideální příležitostí představit fanouškům i některé novinky.

A jak se klukům doposud na turné daří a jestli už řešili nějaký spor, na to nám odpověděl frontman kapely Nebe, Petr Harazin„Vedeme si skvěle! Jedinou černou kaňkou je fakt, že nás koncert co koncert přemáhají různá nachlazení a virózy, ale s tím se na podzim počítá. Žádný spor jsme zatím neřešili a ani k ničemu takovému nedojde.“

Koncertu nechyběly ani výjimečné momenty, mezi které musím rozhodně zařadit fantastické vystoupení kytaristy Krystiana z kapely Mirai, jenž netradičně zahrál na violoncello.

Vynikající atmosféru koncertu dodalo publikum, jež se přišlo, jak bylo vidět i slyšet, opravdu pobavit. „Nepřekvapilo mě nic! Já osobně beru Brno za jednu z mých třech nejoblíbenějších destinací, co se do atmosféry týče, a před rokem jsem tam zažil nejsilnější klubový koncert v životě. V Brně jsou vždycky úžasní lidi a v Metru obzvlášť,“ hodnotil koncert Petr.

Brněnskému koncertu s magickým datem konání 1.11. dávám ZAJEDENPROVAZTOUR.cz|2016 (jako ve škole) tři jedničky!

Netradiční turné čeká ještě 7 zastávek, a tak neváhejte a přesvědčte se sami, jak obě kapely táhnou za jeden provaz:

04. listopadu  Děčín – Garage Noir
05. listopadu  Plzeň – Buena Vista
11. listopadu  Valašské Meziříčí – M-klub
12. listopadu  Rychnov nad Kněžnou – Dancepivovar
18. listopadu  Opava – Music club 13
19. listopadu  Zlín – Fénix Music club
16. prosince   Vrchlabí – Zacapa bar


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.