Soutěž o 2 x 2 vstupenky na Zlatá léta šedesátá v Divadle ABC (ukončeno)

Kapelník, zpěvák a trumpetista Petr Sovič se svým big bandem | zdroj: 4press

Již v neděli 6. listopadu ožije pražské Divadlo ABC nestárnoucími písněmi českých šedesátých let, a sice v podání zpívajícího kapelníka Petra Soviče a jeho Golden Big Band Prague. Vyhraj s námi 2 x 2 vstupenky!

Big Band jménem Golden Big Band Prague vznikl již před pěti lety a patří k velmi žádaným uskupením. Vede ho trumpetista a zpěvák Petr Sovič, který je i nejmladším bigbandovým kapelníkem v České republice. Spolu se známými umělci (mezi jinými s Evou Pilarovou, Ilonou Csákovou, Karlem Štědrým, Pavlínou Filipovskou nebo Martinem Chodúrem) oživí památné české písničky vzniklé ve zlatých šedesátých letech.

Celé se to odehraje v neděli 6. listopadu v 19.00 v pražském Divadle ABC a chcete-li vyhrát vstupenky, stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a správně odpovědět na otázku:

Která zpěvačka zpívá ve skladbě Je nebezpečné dotýkat se hvězd vedle Karla Gotta?

a) Eva Pilarová

b) Hana Zagorová

c) Marie Rottrová

Správnou odpověď zašlete na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu napište ‘Divadlo ABC’ a nezapomeňte připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v pátek 4. listopadu v 18:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.