Ovoce a Lola v Brně: Punk-rockový večírek s dávkou humoru

OVOCE | Foto: Katka Hajdinová

Dopiju a jdu tour 2017 ve středu doputovalo do Brna, přesněji do klubu Eleven. Kapely Ovoce a Lola přivezly perfektní show, kořeněnou vtipem.

Jako support večera posloužil místní muzikant Pietro Falcone, vcelku zajímavý úkaz s kloboukem a houslistkou, který byl vybrán na základě facebookové soutěže.

Co se týče samotné kapely Ovoce, tak tu, jako takovou „čistě ovocnou“, můžete znát zhruba od počátku loňského roku. Její pódiová show čiší sympatickou pohodou, vtipem, punk-rockovou elegancí (díky stylovému oblečení) a energií – tou především. Mimo repertoár složen jak z dávných časů původní kapely, tak i loňských a letošních singlů, zazněla taky novinka Fámy.

„Fámy jsou taková zpověď našeho basáka Tomyho a mám pocit, že to byla první pecka, co jsme udělali na novou desku poté, co jsme si řekli, že něco takovýho, jako novou desku, vůbec budeme dělat. Ofiko bychom ji rádi vydali na jaře, tak snad.“ prozradil k nové skladbě Pišto.

„Song je o nedůvěře a obviňování ve vztahu, což zažil asi každý z nás.“ doplnil Tomy.

Závěrem večera ještě vystoupila kapela Lola. Pyšnit se může také perfektním výkonem, který zaujal i některé brněnské neználky. Na svém Dopiju a jdu tour kapely ještě zavítají na 5 dalších zastávek, mezi kterými ovšem chybí sever Moravy.

„Právě kvůli přípravě nový desky jedeme jen kraťoučký turné, abychom vše stihli. A možná taky trochu lenost volat a jezdit tak daleko, jako na severní Moravu. V dodávce se dělá úplně všechno špatně, tedy i skládání songů.“ vysvětlil Pišto.

Jestli vám tedy můžeme něco doporučit, tak právě tohle turné. Věřte, že se skvěle pobavíte.

Dopiju a jdu tour 2017

03. listopadu   České Budějovice – Velbloud Music Bar + Brutální Jahoda
04. listopadu   Benešov – Labyrint + The Booom
11. listopadu   Kladno – Poldofka + Světy
17. listopadu   Písek – Uhelna Music Club + Skrytá Hrozba
24. listopadu   Klatovy – U Košile + Rehab


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.