Thirty Seconds To Mars do Prahy nepřivezli víc než jen zklamání

Jared Leto, Thirty Seconds to Mars | Zdroj: facebook.com/thirtysecondstomars

Losangelští Thirty Seconds To Mars české fanoušky opět ochudili o jednoho svého člena. Naposledy před čtyřmi lety hráli bez bubeníka, tentokrát zůstal doma kytarista. Původně rocková kapela tak Praze nabídla jen vystrojeného Jareda, elektro-pop a spoustu nudných popěvků.

Že to ale Jared Leto s fanoušky umí, dokázal už při samém začátku koncertu. Již při první skladbě Up in the Air totiž vybízel halu ke zpěvu, podřepu či skákání. Vlastně cokoli si během večera přál, to mu publikum splnilo. Ale co za to?
Thirty Seconds To Mars do Prahy přijeli s čerstvou novinkou – albem America, které doposud u hudebních kritiků moc chvály nesklidilo. Kdysi rocková kapela totiž na desce nabízí pouze průměrný a nevýrazný elektro-pop s jedním veleúspěšným singlem Walk On Water.

Čtěte také: Thirty Seconds To Mars se s novinkou America zoufale snaží vypadat epicky

Z této desky toho však včera naštěstí moc nezaznělo. Skladby Dangerous Night, Rescue Me a Rider se daly přežít. Fanoušci se ale klasicky nejvíc těšili na největší hity This Is War, Kings And Queens či Hurricane. Ani jeden song však Jared fanouškům nepodal tak, jak by si minimálně pro svou věrnost zasloužili. V jeden moment to i vypadalo, že zazní oblíbená From Yesterday, to ale Leto asi jenom tak zkoušel, jak zní chorál poloprázdné holešovické haly a nic víc.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 hvězd, které vyměnily stříbrné plátno za rock’n’roll

Herec, známý především pro své role ve filmech Requiem za sen a Pan Nikdo, už svým fanouškům zřejmě nepotřebuje dokazovat, že umí taky zpívat. Stačí jen, že přijede s nekompletní kapelou, v polovině setu sundá černé brýle a fanynky jsou ve varu. Jaredovy krásné oči však pěvecký výkon nezachrání.

Koncert nejlépe působil až v samotných dvou přídavcích – zazněly skladby Walk On Water a Closer To The Edge, kdy byli na pódium přizváni taky fanoušci. Celkovému dojmu ale nepomohly balónky, konfety a ani fakt, že 30 Seconds To Mars nechali zpočátku své fans více než 20 minut čekat.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.