Blesková soutěž o 3×2 vstupenky na koncert australských Tracer v Praze

Tracer | Zdroj: Entertainment

Chceš na koncert australské kapely, která naposledy v ČR předskakovala Apocalyptice? Právě teď máš jedinečnou možnost s námi soutěžit o vstupenky na jejich koncert.

Australské trio Tracer započalo svou kariéru zhruba před deseti lety. Od té doby vydali již tři úspěšná alba, jež byla velice dobře přijata i ze stran kritiků. Dobře byli přijati i mezi českými fanoušky, když v ČR vystupovali v říjnu loňského roku po boku finské hudební stálice Apocalyptica.

Nyní se Michael, Dre a Jett do České republiky vrací, ale tentokrát se svým vlastním turné. Vystoupí zde 1. března v pražském Rock Café, přičemž právě teď můžeš vyhrát 3×2 vstupenky právě na tento koncert. Stačí poslat správnou odpověď na soutěžní otázku a odeslat ji na soutez@monstermusic.cz a do předmětu uvést „Tracer“.

Otázka zní:

Jaké kapele Tracer v České republice naposledy předskakovali?

a) Depeche Mode

b) Apocalyptica

c) HIM

Soutěž o 3×2 vstupenky probíhá od 28. února do pravého poledne 29. února. Výherci budou informováni emailem. Držíme palce!


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 359 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.