Je libo brněnský Majáles? Vyhraj s námi 2×2 vstupenky

Rybičky 48 | Zdroj: ocko.tv

Po dvou soutěžích o vstupenky na Majáles po celé republice pro tebe tady dnes máme poslední kolo. Tentokrát můžeš získat 2×2 vstupenky na ten brněnský.

Jarní Majálesy jsou v plném proudu a ty právě teď můžeš vyhrát vstupenky na ten brněnský, který se koná 6. 5. v Brně na Výstavišti. Program se nikterak neliší od předchozích zastávek, a tak se posluchači můžou těšit na Mandrage, Horkýže Slíže, Xindla X, Wohnout, Rybičky 48, ale i ATMO music, Voxela či Kontrafakt a to není zdaleka vše.

Pokud máš zájem o lístky, tak stačí dát like našim stránkám na Facebooku a odpovědět na jednoduchou otázku:

Hráli jsme o vstupenky na Majáles hned ve třech městech – jaké to byly?

a) Praha, Brno a Hradec Králové

b) Praha, Brno a Plzeň

c) Plzeň, Ostrava a Brno

Správné odpovědi posílejte do 30. 4. do půlnoci na emailovou adresu soutez@monstermusic.cz. Do předmětu nezapomeňte připsat předmět „Majáles – Brno“ a přidejte i své kontaktní údaje. Výherci budou kontaktováni emailem 1. 5. během dopoledne.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.