Monkey Business se vrací do Brna a ty na ně můžeš vyhrát vstupenky (ukončeno)

Monkey Business | Zdroj: archiv kapely

Ikonická disko-funková formace Monkey Business se vrátí do Brna. Představí především nejnovější skladby z právě chystaného alba. Brněnskou Flédu navštíví už v druhé polovině března a ty právě teď můžeš vyhrát 2 x 2 vstupenky na tento koncert.

Svou nejnovější šňůru pojmenovali Monkey Business úděrně Maximum Power. Na té odehrají nejnovější písničky z alba, které vyjde už letos. Mimo prémiérové hudební ochutnávky se mohou fanoušci těšit i například na nové kostýmy nebo pohybové aranže. „Zahrajeme několik zbrusu nových silných písní z připravovaného nového alba, které je před dokončením,“ přiblížil baskytarista Pavel Mrázek.

Poslední desku vydali v roce 2015, a tak nový přírůstek následuje až po třech dlouhých letech. Nejposlednější řadovka Sex And Sport? Never! byla postavená na silné diskotékové nostalgii. Na očekávaném novém CD kapela slibuje hudební posun, ale i tak dávku humoru, která k jejich tvorbě již neodmyslitelně patří.

22. března opět zahrají v Brně na Flédě a my tě tam můžeme dostat. Chceš?

Nejprve se tedy staň fanouškem naší facebookové stránky a poté vyplň soutěžní formulář. Soutěž bude ukončena v pondělí 12. března.


Napište komentář