Riff Raff ukáže Flédě svůj zlatý grill, vyhraj s námi 2 x 2 vstupenky (ukončeno)

Riff Raff | Zdroj: Facebook

Americký rapper známý svými zlatými zuby, neonovými čočkami, copánky a bizarními tetováními se na obrovském světovém turné zastaví i v Brně. Vyhraj s námi 2 x 2 lupeny!

Riff Raff, narozen v texaském Houstonu, vždycky vzhlížel k extravagantnímu rapperovi Vanilla Ice, který ho inspiroval k vizuální i hudební podivnosti. Ta se v poměrně hudebně konzervativním Texasu nechytala, a tak se na popud tehdejšího manažera přestěhoval do Hollywoodu a začal si pořádně budovat svou hip-hopovou pověst. Na vlastní náklady vydal svou první nahrávku a pak překvapil smlouvou s celkem prestižním labelem Dipla Mad Decent.

Živá show k loňskému album Peach Panther i letošnímu mixtapeu Aquaberry Aquarius bude stejně barevná a extrovertní jako občas až parodické videoklipy, na kterých Riff Raff sbírá miliony zhlédnutí.

Vše se odehraje 30. května na brněnské Flédě za podpory kontroverzního domácího rappera Robina Zoota. Na afterparty se představí Buki a DJ Vindaloo & Crys.

Dvě vstupenky můžeš vyhrát, staneš-li se fanouškem naší facebookové stránky a správně odpovíš na následující otázku:

Jak se jmenuje Riff Raffovo debutové album?
a) Peach Panther
b) Neon Icon
c) Trench Coat Towers

Odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘Riff Raff’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v úterý 16. května ve 12:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář