Kapela Jelen zahraje pod širým nebem na Špilberku

Jelen | Foto: Petr Kozlík

Po loňském vítání léta s kapelou Mig 21 letos Fléda chystá program s kapelou Jelen, a to už 8. června na nádvoří hradu Špilberk.

„Naše velké produkce na Špilberku se vymykají obvyklé dramaturgii klubu. Na rozdíl od úžeji zaměřených dramaturgických řad mapujících současnou světovou elektroniku, hip-hopovou nebo alternativní hudební scénu, je vítání léta věnované všem Brňanům bez rozdílu věku,“ vysvětluje dramaturg klubu Fléda, Ondřej Bača.

Letos hrad Špilberk obsadí fanoušci skupiny Jelen, která má za sebou úspěšné turné k desce Vlčí srdce.

„Živé hraní je pro nás největší radostí. Je pro nás čest být součástí hudebních festivalů a užít si neopakovatelnou atmosféru venkovních koncertů, na které se po zimě vždy těšíme. Odměnou jsou pak pro nás naše samostatné koncerty. Doufáme, že by z koncertů Pod širým nebem mohla vzniknout milá tradice, kdy společně s našimi přáteli oslavíme začátek léta,“ dodává Jindra Polák, frontman kapely Jelen.

Čtěte také: Jelen na nové desce zůstává sám sebou

Jeleny pod širým nebem doprovodí zpěvačka Kateřina Marie Tichá a jako zvláštní host vystoupí David Stypka s kapelou Bandjeez. Ten před pár dny vydal novou desku ve spolupráci s Martinem Ledvinou.

Čtěte také: 5 důvodů, proč si poslechnout novou desku Davida Stypky & Bandjeez

Vstupenky na Špilberk si můžete zakoupit v předprodeji v síti SMSTicket a v obvyklých brněnských předprodejích za 360 Kč nebo pak na místě za 450 Kč. K dostání jsou také VIP vstupenky, které vám zajistí stání u pódia a vlastní bar, za 890 Kč.

Připravujeme pro vás soutěž o vstupenky!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.