Soutěž o dva vstupy na koncert The 1975 (ukončeno)

The 1975 | Zdroj: facebook.com

Smíchovská MeetFactory přivítá 21. října manchesterskou partičku The 1975. V čele s Mattem Healym se kapela v rámci velkého světového turné do hlavního města vrátí po necelém roce. Soutěžte s námi o 2 vstupy.

Angličtí The 1975, kteří tu i přesto, že mají teprve jeden zářez v diskografii, budou už potřetí – po předskakování známějším Two Door Cinema Club a po listopadovém koncertu v Rock Café vystoupí protentokrát tento objev ostrovní indie scény před fanoušky ve smíchovské továrně.

Kapela The 1975 vznikla v roce 2002, když se parta teenagerů rozhodla dělat muziku a hrát covery známých hitů. Trvalo to dlouhých jedenáct let od založení, než v září minulého roku vydala své debutové eponymní album ve spolupráci s Mikem Crosseym, jenž produkoval mimo jiné i první dvě alba Arctic Monkeys. Na tuto desku připravovala čtveřice své fanoušky postupně, a to prostřednictvím čtyř EP, které jí předcházely. Album se během několika málo dnů vyšplhalo na první příčku žebříčků prodejnosti na Britských ostrovech a přeskočilo tak například i dlouho očekávané comeback album Nine Inch Nails. Ve Spojených státech a dalších zemích světa se deska taktéž nacházela v první desítce. Čeští fanoušci mohou The 1975 znát hlavně díky extrachytlavým hitům ChocolateThe City či Sex, které kolovaly i étery tuzemských rádií.

Soutěžit můžete o 2×1 vstup na koncert The 1975, který se odehraje 21. října v pražské MeetFactory, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje první EP The 1975?

a) Sex

b) Facedown

c) Music for Cars

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo The 1975. Soutěž o vstupenky probíhá od pátku 17. do pondělí 20. října 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář