Soutěž o dvě podepsaná CD O duši od Lipa (ukončeno)

Lipo | Zdroj: Universal Music

Před nedávnem vydal Lipo, básník před mikrofonem (BPM), své druhé sólové album O duši. Navázal tak na svůj debut z roku 2012 Víc než hudba, kterým se zapsal do povědomí široké veřejnosti a ze kterého pochází i megahit Ležím v tvé blízkosti s hostující zpěvačkou Debbi. Soutěžte s námi o dvě podepsaná CD O duši.

Album O duši je zásadním posunem v Lipově hudební tvorbě, a to jak po stránce textové, tak především po stránce hudební. Producentské trio Martin Ledvina, ODD a Lipo zvolilo netradiční přístup v zásadě k dnes již konzervativnímu žánru. V titulním singlu z alba, v sociálně laděné baladě skladbě Město, co spí, se objevuje pro hip-hop netradiční spojení operního zpěvu spolu s tahací harmonikou. Celé album prostupuje občas až experimentální přístup, a to počínaje Kühnovým dětským sborem v refrénu písně Všechno má svůj čas, až po překvapivé použití živých zvuků indického sitar, steel kytary nebo jazzových trumpet.

Doporučujeme: Rozhovor s Lipem

Vyhrát můžete prostým způsobem. Zodpovězte jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo O DUŠI. Soutěž o dvě podepsaná CD probíhá od soboty 24. května do pátku 30. května. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu. 

Ve které ze skladeb se objevuje zpěvačka Tereza Černochová?

a) Plameny

b) Město, co spí

c) Hlubiny


Napište komentář