Soutěž o vstup na červencový Aerodrome festival s Metallicou a spol. (ukončeno)

Metallica | Zdroj: facebook.com

Pražský festival Aerodrome přiváží do Čech porci rockové muziky, jaká tu ještě nebyla. V prvním termínu vystoupili v Holešovicích Limp Bizkit, Avenged Sevenfold či Rob Zombie. V úterý 8. července se můžete těšit na Metallicu, Alice In Chains, Children Of Bodom a Kvelertak. Vyhrajte v naší soutěži vstupenku!

Letos probíhá druhý ročník festivalu Aerodrome, který pořádají agentury Nova Music a Dolphin Touring. Tentokrát má akce na holešovickém výstavišti oproti minulému roku hned dvě části – červnovou a červencovou – na nichž vystoupily či teprve vystoupí velká jména rockové hudby. V první části, která proběhla v úterý 17. června, zahrálo hned pět kapel – Limp Bizkit, Avenged Sevenfold, Rob Zombie, Powerman 5000 a tuzemští Hentai Corporation. Druhá část festivalu, která proběhne 8. července, uvítá americkou skupinu Metallica. Ta v rámci unikátní show Metallica by Request vzdá poctu tuzemským fanouškům. K ní se připojí králové finského melodického death metalu Children of Bodom a američtí grungeoví velikáni Alice in Chains. Obě tyto kapely mají u nás velkou základnu fans, na kterou se mohou těšit. Tato tři velká jména dále doplní skupina Kvelertak, vycházející hvězda norské metalové scény.

Vyhrajte v naší soutěži lístek na červencovou edici Aerodrome festivalu, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo AERODROME – ČERVENEC. Soutěž o vstup probíhá od středy 2. do soboty 5. července 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jak se jmenuje debutové album Alice In Chains?

a) Alice In Chains

b) Facelift

c) Dirt


Napište komentář