SOUTĚŽ: Vyhraj lístky na Princess Chelsea na Flédě! (ukončeno)

Princess Chelsea | Zdroj: facebook.com

Brněnský hudební klub Fléda si pro své příznivce připravil nejen špičkové obohacení zvukové aparatury, ale především velmi výživný seznam účinkujících, kteří zazáří na zdejším pódiu. Jednou z nejočekávanějších umělkyň je novozélandská zpěvačka Princess Chelsea, která se v rámci synthpopových melodií pyšní krásným, čistým hlasem. Zkus své štěstí a vyhraj hned dvě vstupenky na tuto barokní divu!

Princess Chelsea pochází z novozélandského Aucklandu a mimo zpěv se s velkým úspěchem věnuje také produkci. Proslavila se již na konci 90. let ve dvoučlenné indie popové kapele The Brunettes. Svůj sólový debut si odbyla v roce 2011 a nazvala jej Lil’ Golden Book. Kritika jej zahrnula chválou a zvětšovalo se množství fanoušků, kteří si zalíbili zasněný, procítěný a hladivě melodický baroque pop v podání této zpěvačky. Pomohl tomu singl The Cigarette Duet, jenž se na serveru YouTube dočkal masivního úspěchu.

Čtěte také: Podzim na Flédě ve znamení velkých hvězd i lepšího zvuku

Citlivý a libozvučný přednes zpěvačky Princess Chelsea ocení i návštěvníci brněnského klubu Fléda, a to již v úterý 25. října. Doprovodí ji mladá česká zpěvačka Aiko a také Francouz Josy Basar a hned následující den se stejné sestavy dočká i pražský Palác Akropolis. Ty máš jedinečnou možnost vyhrát hned dvě vstupenky na brněnskou zastávku této evropské tour. Stačí dát like na naši facebookovou stránku  a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Výherce bude kontaktován 25. října v 10:00.


Napište komentář