SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na festival Hrady CZ na Kunětické hoře! (ukončeno)

Hrady CZ - Bouzov, 2018 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Sedmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se po startu na hradě Točník znovu v plné síle představí v pátek a sobotu 22. a 23. července na Kunětické hoře u Pardubic. Vyhraj s námi vstupenky!

V pátek se areál na pastvinách pod hradem Kunětická hora otevře ve tři hodiny odpoledne a zahraje kapela Realita a Pokáč. V sedm hodin večer vypukne oblíbené a tradiční vyhlášení nejlepších karnevalových masek. Karneval je na festivalu Hrady CZ již tradicí, vítězové budou letos moci získat například volné vstupenky na další ročník festivalu a další zajímavé ceny. V sobotu se areál otevře v deset hodin dopoledne a areál pod hradem dále rozezní Vypsaná Fixa, Xindl X či Trautenberk. Sobotní program dále nabídne koncerty kapel UDG nebo Botox. Festival Hrady CZ i letos spolupracuje s Národním památkovým ústavem a svým návštěvníkům nabízí v sobotu vstup zdarma na prohlídkové okruhy hradu Kunětická hora.

Čtěte také: Putovní festival Hrady CZ je zpět. Letos nabídne Rybičky 48, Chinaski nebo Mirai

„Jsme velmi rádi, že po dvou smutných letech se letos Hrady CZ mohou opět rozvinout v plné šíři a to i na hradě Kunětická hora, kde to máme moc rádi. Věříme, že si návštěvníci festivalu opět užijí nejlepší muziku a pohodu se svými přáteli na jedné z nejhezčích památek Pardubického kraje,“ říká jeden z organizátorů festivalu Michal Šesták. A spoluorganizátor Viktor Souček dodává: „Letos jsme opět vsadili na tuzemskou poprockovou klasiku, kterou mají naši fanoušci rádi. Chinaski, Rybičky 48, Divokej Bill, Mirai, Tomáš Klus a Mig 21 zní již několik let z éteru, obsazují špičky rozhlasových hitparád a tvoří i základní kostru hudebního programu letošních Hradů. Věříme, že se to bude lidem líbit a přijdou si užít to, co jim bylo dva roky upíráno – tedy osm víkendů muziky a pohody na nejkrásnějších památkách v České republice.“

Chceš vyhrát 2 lístky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 21. července v 15 hodin a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář