SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na festival Hrady CZ na Točníku! (ukončeno)

Mirai - Hrady CZ 2019 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Hudební festival Hrady CZ startuje již tento pátek a sobotu na Točníku s kapelami Rybičky 48, Chinaski, Mirai či Tomášem Klusem a my pro vás máme lístky.

Sedmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ začíná opět v plné síle 15. a 16. července na hradě Točníku nedaleko Prahy a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 2. a 3. září na Bezdězu. Páteční program na Točníku nabídne koncerty Mirai, Mig 21, či vystoupení Tomáše Kluse Anny K.. V sobotu se mohou návštěvníci hradní tour těšit na kapely Chinaski, Rybičky 48, Divokej Bill a další interprety a skupiny. V ceně sobotního lístku na festival je vždy vstup na hrad zdarma.

Čtěte také: Wargasm: V našich posluchačích vidíme sami sebe, přitahujeme divné a různorodé publikum

V pátek se areál na louce pod hradem Točník otevře ve tři hodiny odpoledne a zahraje dále Pokáč a kapela Botox. V sobotu dále rozezní areál Vypsaná FixaXindl XTrautenberk či Visací zámek. Festival Hrady CZ i letos spolupracuje s Národním památkovým ústavem a svým návštěvníkům nabízí v sobotu vstup zdarma na prohlídkové okruhy hradů Točník a Žebrák. „Jsme velmi rádi, že po dvou smutných letech se letos Hrady CZ mohou opět rozvinout v plné šíři, a to i na hradě Točník, kde to máme moc rádi. Věříme, že si návštěvníci festivalu opět užijí nejlepší muziku a pohodu se svými přáteli na jedné z nejhezčích památek Středočeského kraje,“ říká jeden z organizátorů festivalu Michal Šesták.

Chceš vyhrát 2 lístky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v pátek 15. července v 15 hodin a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář