SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na Vizovické Trnkobraní (ukončeno)

Kryštof - Brněnský Majáles 2019 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

52. ročník Vizovického Trnkobraní se koná 16. a 17. srpna 2019 opět v areálu likérky Rudolf Jelínek. Bohatý hudební program nabídne populární kapelu Kryštof a spoustu dalších stálých festivalových oblíbenců. Chybět nebude ani tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků. Soutěž s námi o 2 x 2 vstupenky na celý festival!

Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších tradičních hudebních událostí Zlínského kraje. Letos se koná již 52. ročník, a to 16. – 17. srpna 2019 v areálu likérky, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice.

Multižánrovou kulturní přehlídku povedou kapely Kryštof, Horkýže Slíže, Mirai, Vypsaná fiXa, No Name nebo Lenny. Trnkobraní nabídne i projekce filmů, jako je Pupendo či PelíškyDědictví aneb Kurvahošigutntág a Dědictví aneb Kurva se neříká.

Všechny filmy spojuje osoba herce a vizovického rodáka Bolka Polívky, který letos slaví sedmdesátiny.

Čtěte také: Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní line-up. Zahrají Kryštof, Chinaski nebo Škwor

Součástí festivalu bude i oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků otevřená široké veřejnosti. Ta letos proběhne v sobotu od 13:00 do 14:30 hodin na hlavním pódiu a moderovat ji budou Michal Kavalčík a Láďa Hruška. Do pojídání švestkových knedlíků se opět zapojí i vystupující kapely, které mají vlastní soutěž probíhající po celou dobu festivalu.

Chceš vyhrát 2 x 2 vstupenky na Trnkobraní? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve středu 7. srpna 2019 a výherce bude poté kontaktován.


Napište komentář