Vyhraj 2 lístky na 4FANS, kde vystoupí mimo jiné SLZA a Atmo Music (ukončeno)

Slza | Foto: Tomáš Nosil

Populární festival 4FANS se v letošním roce představí již po páté, tentokrát 25. února v Kongresovém centru Praha. Fanoušci se mohou těšit nejen na setkání s hvězdami české a zahraniční online zábavy, ale také na několik hudebních vystoupení. Dorazí mimo jiné Slza nebo Atmo Music. Zasoutěž si s námi o 2 vstupenky!

Skupina Slza patří k nejúspěšnějším interpretům české hudební scény, důkazem toho je nejen vydařené loňské turné Katarze, ale také páté místo v anketě Český Slavík. Na svém kontě mají již několik hitů jako Fáze pád, Celibát či Lhůta záruční. Kromě známých písní snad zazní i nějaké novinky z připravovaného alba.

Jako další se objeví Atmo Music. V minulém roce vydali CD Sen, na kterém jsou hity jako Stíny, Valerie, So Down nebo Ráno. Na koncertě zazní nejen starší songy, ale diváci se mohou těšit také například na píseň Vlny, ke které Atmo Music nedávno vydali videoklip.

Mezi další dva umělce, kteří se představí, patří Reginald, v jehož aktuálním singlu Signál hostuje jeho bývalý párťák z HZM, raper Johny Machette.

V neposlední řadě vystoupí také zpěvačka Annet Charitonová, tu můžou posluchači znát díky singlu TAKTOMABYT, v němž zpívá spolu s Benem Cristovao.

Kromě hudebního programu nebude chybět zábava pro fanoušky YouTuberů a cosplayerů. Ti se mohou těšit na vychytanou počítačovou hernu, talkshow, herní turnaje a samozřejmě setkání s hvězdami internetu – Gogo, Pedrosgame, Housebox nebo LucyPug.

Chceš od nás dostat 2 lístky do Kongresového centra? Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a odpovědět na následující otázku:

Pod jakým jménem vystupuje na kanále YouTube zpěvák skupiny Slza, Petr Lexa?

a) Gogo

b) Hoggy

c) Fogo

Správnou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘4FANS’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v pátek 17. února ve 20:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář