Ed Sheeran překonal další rekord

Ed Sheeran | Zdroj: Warner Music

A je to tady. Skladby Eda Sheerana nepřestávají bodovat a na cestě obrovského úspěchu teď poráží i kralujícího Justina Biebera!

Britský písničkář po páté v řadě obsadil první dvě příčky britské singlové hitparády. Překonal tak rok starý rekord Justina Biebera a stává se interpretem, co nejdéle udržel dvě své skladby v čele žebříčku.

Úspěch písní Shape Of You a Castle On The Hill, jež s velkým překvapením zpěvák vydal v prvním týdnu ledna, se stále násobí. Jakýkoli vrchol si představíte, ten jistě Ed se singly v posledním měsíci pokořil. Staví tak krásnou cestu svému novému albu ÷, na které se můžeme těšit počátkem března.

K dosavadním nahrávkám Ed přidal i akustické verze a zveřejnil též remix Shape Of You od Galantis. Je možné, že před vydáním desky vypustí ještě jednu píseň, můžeme však zatím jen doufat.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.