Blink-182 vypouštějí další song z nového alba nazvaný Rabbit Hole

Blink-182 | Zdroj: facebook.com

Nová deska Blink-182 vyjde za necelý měsíc a tak se kapela rozhodla čekání zpříjemnit vypuštěním dalšího songu. Ten nese název Rabbit Hole a podle slov kapely by klidně mohl být na jejich legendární desce Enema of The State.

Nová skladba Rabbit Hole je po Bored to Death a 16 sekundové Built This Pool (kterou kapela označuje za svojí nejlepší píseň vůbec) v pořadí již třetí oficiálně zveřejněnou skladbou z nového alba Blink-182.

Nová skladba je svižná, energetická a je z ní slyšet návrat k pop-punkovým kořenům, které Blink proslavily. Tento záměr potvrzuje i samotná kapela, která tvrdí že Rabbit Hole by prý klidně mohla být na jejich průlomovém albu Enema Of The State z roku 2000. Zdá se, že i přes méně výrazné vokály Matta Skiby

 

Nové album Blink-182 nazvané California vyjde už 1.července 2016. Blink-182 jsou v současné době na turné po Americe, kde fanouškům představili další z mnoha prank-songů z nového alba a to sice asi 20 sekundovou Brohemian Rhapsody.

 

Konkrétní informace o následujícím světovém turné zatím bohužel nejsou známy, ale jak to tak vypadá, tak Blink-182 jsou zpět se vším všudy a dokonce se hodlají se ukázat i v Austrálii. Tam kvůli tragické letecké nehodě bubeníka Travise Barkera před několika lety a jeho následnému strachu z létání kapela během posledního turné musela vystupovat s náhradním bubeníkem. Blink prý ale  stále vymýšlí alternativy k letecké dopravě a fanoušci tak mají naději, že tentokrát se už Travise dočkají. My budeme doufat, že se Blink-182 s novým albem představí krom Austrálie i u nás.

 

 


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...