BTV: Podívejte se do zákulisí Billy Talent z pohledu první osoby

Billy Talent | Foto: Rick Madonik

Hned dva koncerty odehrají kanadští rockeři Billy Talent tento týden v České republice, energická vystoupení ale nejsou to jediné, čím je tato formace známá. Skupina své fanoušky baví i na internetu a o zážitky ze zákulisí se pravidelně dělí na svém YouTube kanálu, kam přispívá seriálem BTV.

Série, jejíž název je zkratkou pro Billy Talent Vision, má zatím 25 dílů a Billy Talent v několika minutách ukazují, co zrovna v uplynulé době dělali. Ze starších dílů jsou tak k vidění třeba záběry z nahrávání alba Afraid of Heights, v těch novějších se pak kapela chlubí zážitky z probíhajícího tour po Evropě. A třeba některý z následujících dílů věnují i koncertům v Česku, které proběhnou 1. srpna v Olomouci a 3. srpna v Praze.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.