Nový singl Warpaint je venku a v lednu ho následuje deska

Warpaint | Zdroj: facebook.com

Kalifornský holčičí band Warpaint hlásí na leden novou desku. Venku už mají první singl, se kterým slaví jeden úspěch za druhým, a další je na cestě, tak nic nepropásněte!

Z estrogeny nabitých Warpaint se nám od vydání debutového alba The Fool klube něco hodně zajímavého. Holkám roste sebevědomí, poslouchají rap, R’n’B, elektroniku a už nechtějí znít jako obyčejná dreamy kytarovka. Pustily se do experimentování se zvukem, přizvaly k tomu na pomoc producenta Flooda (známý spoluprací například s U2, PJ Harvey nebo Sigur Rós) a výsledek se dostavil. Na světě je eponymní, v pořadí druhá deska Warpaint, jež oficiálně vyjde 21. ledna 2014 na labelu Rought Trade, a kromě toho také hromada filmového materiálu, který za uplynulé dva roky strávené s kapelou sbíral Chris Cunningham.

Čekání na album si můžete zkrátit třeba songem Love Is to Die, který Warpaint vybraly jako první singl k desce. Při výběru měly holky hodně šťastnou ruku. Důkazem budiž, že vzápětí po vydání singlu se Love Is to Die objevilo v nové reklamní kampani Calvina Kleina a rádio BBC 1 jej zařadilo mezi padesát nejvíc hot nahrávek roku 2013. Jo, je to prostě hot písnička!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.