Soutěž o 3×2 vstupenky na lednový koncert Glasvegas (ukončeno)

Glasvegas | Foto: Julian Gilbert

Poslední den prvního měsíce roku 2014 zakončí skotská indie rocková čtveřice Glasvegas v podzemí pražského Rock Café. Už v listopadu jsme měli možnost je vidět během jejich DJ setu v hotelu Angelo na Smíchově, kdy se do Čech zastavili během svých cest zpříjemnit fanouškům chmurnou neděli. Na lednový koncert s Glasvegas v plné parádě jsme pro vás připravili soutěž o 3×2 vstupenky.

Glasvegas je charismatická kapela ze skotského hlavního města, jež v naší středoevropské zemičce není zatím příliš známá. Od svého vzniku před deseti lety, v roce 2003, se tuzemským fanouškům v rámci regulérního koncertu přijede ukázat vůbec poprvé. Byla by velká škoda akci 31. ledna v Rock Café propásnout, protože Glasvegas mají fanouškům poctivého indie rocku a nefalšovaného skotského přízvuku opravdu mnoho co nabídnout!

Formace, v čele s neuvěřitelně sympatickým Jamesem Allanem, který byl obdarován nezaměnitelným hlasovým projevem (rozhovor s ním si přečtěte zde), vydala svůj eponymní debut až po pěti letech od zformování. Deska, jež byla v následujícím roce v nominaci na prestižní Mercury Prize, se na ostrovech stala platinovou a byla kritiky i posluchači vřele přijata. Nyní už mají Glasvegas studiovky tři, poslední z nich, Later…When The TV Turns To Static, vyšla v září tohoto roku. Na lednovém koncertě tak určitě uslyšíme i kousky z nového materiálu. Spolu s nimi tu vystoupí olomoucká čtyřka No Distance Paradise, která příjemně překvapila, když nedávno předskakovala The 1975.

Vyhrajte v naší soutěži 3×2 vstupenky na koncert skotské party Glasvegas, který proběhne 31. ledna v pražském klubu Rock Café, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje deska Glasvegas, která vyšla v roce 2011?

a) Later…When The TV Turns To Static

b) A Snowflake Fell (And It Felt Like a Kiss)

c) Euphoric Heartbreak

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Glasvegas. Soutěž o vstupenky probíhá od 30. prosince 2013 do pondělí 6. ledna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář