Red Hot Chili Peppers vstali z mrtvých a streamují nový singl

Red Hot Chili Peppers | Zdroj: alexcastle.net

O Red Hot Chili Peppers jsme několik let neslyšeli, ale nyní jsou tady s novým materiálem a a naplánovaným albem. Bude to uznatelná omluvenka?

Red Hot Chili Peppers se po dlouhých pěti letech vynořili z pomyslné nory po dlouhém medvědím spánku a rovnou s novým singlem ohlásili i nové album. Termín vydání se ještě neví, ale pracovali na něm s Nigelem Godrichem. Ten se proslavil díky spolupráci se světově uznávanými Radiohead.

Posledním vydaným řadovým albem je aktuálně I’m With You z roku 2011. Pod článkem si můžete poslechnout nejnovější singl z chystané placky. Jmenuje se Dark Necessities a nese se v poklidném tempu s charakterovou basovou linkou.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 366 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.