Mark Hoppus tvrdí: S Tomem (Delongem) jsem nemluvil už rok a půl!

Mark Hoppus | Zdroj: nme.com

Hádky mezi ex-kytaristou a zpěvákem Blink-182 Tomem Delongem a zbytkem kapely zřejmě nejsou u konce. Zatímco Delonge před pár dny tvrdil, že jeho vztahy s bývalými kolegy jsou lepší než dřív a dokonce nevylučoval možnost budoucí spolupráce, baskytarista a zpěvák kapely Mark Hoppus nyní tvrdí pravý opak. S Delongem prý nemluvil už rok a půl.

Věčné hádky, nesrovnalosti a svádění viny na druhé. Jen pár dní po zvěřejnění nového singlu Blink-182 Bored To Death z očekávaného alba California, které vyjde 1. 7. 2016, to vypadalo, že mezi současnou sestavou a bývalým kytaristou a zpěvákem Tomem Delongem konečně nastal mír. Delonge na svém FB zveřejnil příspěvek, ve kterém psal o svém dobrém vztahu k bývalým spoluhráčům a dokonce připouštěl možnost další spolupráce v budoucnu. Dnes se ale ukázalo, že válka v táboře Blink-182 ještě zdaleka neskončila.

Baskytarista a zpěvák kapely Mark Hoppus v dnešním rozhovoru pro Kevin Klein Live odmítl jakékoliv tvrzení, že je v poslední dobou s Delongem v kontaktu. „S Tomem jsem nemluvil už rok a půl” tvrdí Hoppus a dodává, že možnost další spolupráce je “tak nepravděpodobná, že ani nestojí za zvážení.” Hoppus dále říká: „Tomova zpráva mě překvapila. Nikdy neříkám nikdy, ale Blink-182 teď vypadá jak vypadá. Máme se fajn a všichni si to užíváme.”

Post zpěváka a kytaristy tedy nadále zaujímá Matt Skiba z kapely Alkaline Trio. „Matt je skvělý kamarád, skladatel, textař, úžasný zpěvák, kytarista… chci říct, že je prostě skvělý. Byl ve velice těžké pozici a dobře si uvědomoval citlivost situace s novým kytaristou v kapele. Přesto se ale nebál přidat vlastní nápady a dělat věci svým vlastním, velice uctivým, ale zároveň velice cool stylem,” řekl Hoppus o svém novém spoluhráči.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...