Slash vydal nový singl Mind Your Manners a odhalil spolupráci s Chesterem Benningtonem

Slash a Chester Bennington
Slash a Chester Bennington | Zdroj: galerie webu

Vydání nového alba z dílny Slashe a Mylese Kennedyho je na spadnutí a přišel tak čas na zveřejnění dalšího singlu. Společně s tím se Slash v jednom z rozhovorů rozpovídal i o svém debutovém albu, na kterém, jak odhalil, spolupracoval i se zpěvákem Chesterem Benningtonem.

Nová píseň se jmenuje Mind Your Manners a krom Slashe a Kennedyho se na ní podílela sestava známá jako The Conspirators s Toddem Kernsem na base, Brentem Fitzem za bicími a Frankem Sidorisem na postu doprovodné kytary. K poslechu je skladba už nyní na online streamovacích platformách včetně Spotify a již 21. září vyjde na albu Living the Dream.

Proslulý kytarista zároveň během posledních dnů uskutečnil hned několik interview. V rozhovoru s magazínem Variety pak mimo jiné promluvil i o dosud neodhalené spolupráci s Chesterem Benningtonem, který loni v červenci spáchal sebevraždu.

Čtěte také: Kurt Cobain, Syd Barret i Chester Bennington: Když hudebníci trpí depresemi

Ten se podílel na Slashovo první sólové desce, na kterou nahrával zpěv pro píseň, kterou v současnosti známe jako Doctor Alibi. Jeho verze se však nakonec na album nedostala, „Linkin Park to v té době zatrhli,“ upřesnil Slash. Demo se ale nedávno dostalo do rukou Benningtonovy rodiny a jak navrativší kytarista Guns N’ Roses naznačil, s jejich svolením bychom se teoreticky mohli dočkat jeho vydání. Na albu nakonec píseň nazpíval frontman Motörhead Lemmy Kilmister.

Album Slash vyšlo na jaře roku 2010 kolaboroval na něm i Ozzy Osbourne, Adam Levine z Maroon 5 či Myles Kennedy, se kterým později Slash nahrál dvě další alba a letos na podzim vyjde již zmíněné třetí.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.