Foto: Michal Tučný 20. výročí, 16.4.2015, Velký sál Lucerna, Praha

Ondřej Hejma | foto: Honza Mareš, monstermusic.cz

Čtvrteční večer 16. dubna byl sice pro mnohé ve znamení cen Anděl, ale pro příznivce a fanoušky českého country to byl jisto jistě Vzpomínkový večer na legendu Michala Tučného k 20. výročí od jeho smrti. 

Za rodinu Michala Tučného vystoupila dcera Míša Tučná, která společně se svou matkou Martou a také spolu s manželkou Zdeňka Rytíře převzaly diamantovou desku za více než 1,5 miliónu prodaných desek od roku 1980 do dneška. Tomu předcházel také křest třídiskové kompilace Michal Tučný LegendaVzpomínkový koncert připomínal zpěváka zkrátka všemi možnými způsoby – jeho kolegy, písničkami i projekcí jeho fotografií na pozadí. Celou reportáž si přečtěte tady!


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.