Fotoreport: Brněnský Majáles, 6. 5. 2017, Výstaviště

Jelen, Brněnský Majáles 2017 | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Vrchol studentských oslav jara v Brně je úspěšně za námi. Prosluněným dnem doprovázely desetitisíce lidí mimo jiné kapely Sto zvířat, Jelen, Skyline, Rybičky 48, Mandrage a monstrózní show předvedl headliner Marpo&Troublegang. Jak to vypadalo na Výstavišti v Brně? Podívejte se na fotoreport!

Vše započalo na náměstí Svobody, odkud se v 10:45 vydal největší studentský průvod v historii až na samotné Výstaviště. 5 alegorických vozů škol s živými kapelami, mezi kterými byla za střední školy – Vypsaná fiXa, za MENDELU kapela Jelen, MU doprovázely Rybičky 48, s VFU si zazpíval Tomáš Klus a VUT podpořil Marpo&Troublegang.

Celým dnem Brněnský Majáles doprovázela vtipná dvojice moderátorů Jakub Štáfek a brněnské eso Jakub Schafff Šafránek.

Na třech pódiích se během horkého jarního dne prostřídala obrovská várka nejrůznějších hudebních interpretů, a tak si svůj koncertní playlist mohl dle gusta každý sám sestavit. Ten náš směřoval od „skáčkových“ Sto zvířat přes kapelu Jelen, Mandrage, Horkýže Slíže, Vypsanou fiXu, Skyline a dva vrcholy večera, o něž se postarala kapela Rybičky 48 včetně hosta Pekaře a show, u které nám zůstala tzv. „huba dokořán“ v režii Marpa&Troublegang!

Kdo měl po tom všem ještě energii na párty, byla připravena i Majálesová Grand Afterparty, kterou vedli 2 zkušení DJs – DJ Schafff a DJ Dead Sailor.

Podívejte se na fotogalerii!


Napište komentář

Jana Dlouhá
O Jana Dlouhá 1 Článek
Profesionální amatér v oblasti fotografování a všeho jiného.