Americký rapper Jack Harlow veze své TikTokové hity do Prahy

Jack Harlow | Zdroj: fource.cz

Čtyřiadvacetiletý autor hitů Whats Poppin a First Class se vydává na cestu po světě se svou druhou deskou a chystá se s ní zastavit i v Praze. S kým se na koncertě šikovného rappera uvidíme?

Jack Harlow se začal aktivně věnovat rapu již na střední škole. Hrdě reprezentoval (a dál reprezentuje) své rodné město Louisville v americkém Kentucky a do svých dvaadvaceti let zvládl svou propracovanou flow oslnit nemálo fajnšmekrů a dostal na track i Brysona Tillera. Debutová deska Thats What They All Say je stará pouhé dva roky, za které ho stihla vystřelit do pozic globální hvězdy, hlavní díky tracku Whats Poppin – jakmile se ho chytnul TikTok, už nebylo cesty zpět.

Písnička doputovala na druhé místo americké hitparády, připsala mu první nominaci na prestižní cestu Grammy, dostala ho na obálky časopisů Rolling StoneForbes, Complex nebo Spin. Jeho kvalitní živá vystoupení v pořadu Saturday Night Live, na předávání cen MTV, nebo v talk shows Jimmyho Fallona a Kimmela ve spojení s příjemně sebevědomým a sympatickým vystupováním mu zajistila respekt a oddání velké částí hudební veřejnosti i fanoušků.

Čtěte také: Jste ready na rapový podzim?

Svou nastartovanou dráhu letos Harlow potvrdil novou deskou Come Home The Kids Miss You s prozatím úspěšnými singly Nail Tech a First Class, druhý z nichž se stal jedním z nejčastěji opakovaných hudebních trendů na TikToku. Svůj úspěch na aplikaci rapper hodnotí kladně: „Celé dětství jsem vzhlížel k idolům a díky jejich chování jsem zjišťoval, co je ve společnosti přípustné, a co je už za hranou. Chtěl bych teď pro teenagery nastavit nové normy, v kterých se budou cítit svobodně překonávat všechny hranice.“

Jack Harlow představí Praze své album Come Home The Kids Miss You19. listopadu 2022. Rapová smršť proběhne na pražském Výstavišti v Křižíkově pavilonu B. Již nyní můžete zakoupit vstupenky za 795 Kč na stránkách fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.