Anne-Marie je novou britskou hvězdou

Anne-Marie | Foto: Warner Music

Anne-Marie, zpěvačka a textařka z Velké Británie doslova boří britské hitparády. Poprvé na sebe upozornila v roli hostující zpěvačky v singlu kolegů z Rudimental. Nyní boduje singlem vlastním.

Anne-Marie patří k popovým zpěvačkám, od kterých toho můžeme ještě hodně očekávat. Stará se o ni management Eda Sheerana a už teď chystá své debutové album, na němž se podílí různé výrazné osobnosti hudebního světa. Již předtím vydala několik písní a zásadní průlom v její kariéře přinesla až výše zmíněná spolupráce s Rudimental. Se singlem Alarm se dostala do britské TOP 10 a v minulém týdnu s ním na Spotify překonala hranici jednoho milionu přehrání za den.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)