Michael Foret složil píseň pro dceru

Michael Foret | Foto: facebook.com/michael.foret

Michael Foret v den svých 30. narozenin vypustil do světa videoklip k novému singlu. Píseň je pro zpěváka hodně osobní, složil ji totiž na počest narození své dcery.

Hudebník a herec Michael Foret je zpět! Ku příležitosti svých 30. narozenin vypustil do světa nový singl s názvem Nejvíc. Nová píseň je pro slavného zpěváka velice osobní, napsal ji totiž pro svou nedávno narozenou dceru přímo v den jejího narození 24. srpna 2016.

Jsou písně, se kterými si člověk láme hlavu týdny, měsíce a stejně to pořád není ono. Pak jsou ale ty, které jsou hotové za den. Těch je málo a jsou vzácné. Ostatně přesně tak jako den, kdy se nám narodila zdravá a krásná dcera Lia. Nevím proč, ale okamžitě jsem sáhl po zaprášené kytaře a song byl do hodiny hotov. Na hudbě je úžasné, že se v ní dá vyjádřit úplně vše!“ vysvětluje náhlou inspiraci Michael.

Dále pak dodává, že ale rozhodně nemáme čekat žádný tuctový ploužák: „Nečekejte žádnou patetickou baladu, ale svižnější veselou písničku o radosti, štěstí a lásce, protože až teď je ten život opravdová jízda!“ 

Nezbývá než popřát Michaelovi a jeho dceři i nadále do života spousta radosti, štěstí a lásky, přesně jak o tom zpěvák zpívá.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...