Architects vydali čerstvý singl Hereafter a oznamují nové album

Architects | Zdroj: facebook.com

Architects se vrací ve velkém. Jejich nejnovější počin Hereafter dokazuje, že si stále drží status jedné z předních žánrových kapel. V listopadu se tedy dočkáme jejich další pořádně našlapané desky.

Britská metalcore skupina vstupuje do nové éry. Od doby, kdy před dvěma lety zemřel kytarista, textař a autor spousty nezapomenutelných kytarových riffů Tom Searle, vydali Architects pouze jeden song, a to Doomsday loni v září. Po netrpělivém a dlouhém čekání na další novinky začala kapela před pár dny upozorňovat fanoušky, že konečně něco přichází.

Včera tak vyšel zbrusu nový sing spolu s videoklipem, oznámením další desky a s oficiálním ohlášením turné, i když pražský koncert se u nás náhodou provalil o něco dříve. Chystané album ponese název Holy Hell a datum vydání je naplánováno na 9. listopad. Bude se jednat o jejich osmou studiovou nahrávku.

Architects přijedou do Prahy 31. ledna 2019. Ve Foru Karlín je doplní Beartooth, kteří také přivezou novou desku, a Polaris. Předprodej startuje v pátek na webu Obscure a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz