Autor hudby k Titaniku, James Horner, tragicky zahynul

James Horner | Zdroj: Nerdreactor.com

Jedinečný tvůrce hudby k mnoha slavným filmům, James Horner, tragicky zahynul při pádu svého soukromého letadla. V úterý to potvrdila jeho asistentka. 

V úterý 23. června obletěla celý svět zpráva o tragické smrti skladatele Jamese Hornera, jenž má na svědomí hudbu k mnoha oscarovým filmům. James Horner zesnul v 61 letech během tragické nehody jeho soukromého letounu S312 Tucano severně od kalifornské Santa Barbary. O celé události informoval americký magazín Variety.

Zpěvačka Leona Lewis na svém twitteru napsala: ,,Práce s Jamesem Hornerem byl největší moment mého života. Byla to dobrá duše, je mi to líto. Horner složil hudbu k takovým filmovým trhákům jako je Apollo 13, Titanik, Statečné srdce či Avatar. Právě soundtrack z Titaniku jste mohli slyšet dosti nedávno v pražské O2 areně. Více o koncertu tady!


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.