Avantgardní Princess Goes v čele se seriálovým Dexterem předvedou Praze svůj art-rock

Princess Goes | Zdroj: Ticketmaster.com

V rámci evropského mini-turné, které obsahuje pouze Prahu, Varšavu a Vídeň se do našeho hlavního města podívají avantgardní indie art-rockoví Princess Goes. Pokud jste o seskupení doposud neslyšeli, mnozí z vás jistě poznají právě zpěváka a celosvětově známého herce Michaela C. Halla. Ten se zaryl do paměti předními rolemi v seriálech Dexter nebo Odpočívej v pokoji.

Herec Michael C. Hall měl původně samostatně vystoupit na předminulém ročníku festivalu Rock For People v rámci doprovodného programu, jenže se vystoupení na poslední chvíli muselo zrušit. Pořadatelé jej ale tentokrát pozvali s celou jeho kapelou. Ta vznikla roku 2018 a tvoří ji klávesista Matt Katz-Bohen, bubeník Peter Yanowitz a o zpěv se stará právě Hall.

Řadí se tak k zástupu hereckých kolegů, kteří se vydali mimo kamery, divadelní parkety a záře reflektorů také na hudební dráhu. Namátkou to jsou třeba David Duchovny, Jack Black s jeho Tenacious D, Keeanu Reeves s Dogstar nebo Kiefer Sutherland.

Čtěte také: Na Rock for People 2024 se blýskne Keanu Reeves a kapela Dogstar

Princess Goes (dříve Princess Goes to the Butterfly Museum) mísí “směs disca 70. let, nové vlny 80. let, alternativy 90. let a současné elektronické taneční hudby a vytvářejí tak jedinečný zvuk, který je jim vlastní,” uvádí pořadatel. Nejnovější ze dvou studiových alb Come of Age vyšlo v říjnu minulého roku. Kapela dorazí v české premiéře do pražského Futurum Music Baru ve středu 26. června 2024.

Vstupenky jsou k dostání na webu Rock For People a portálu GoOut.


Napište komentář