Avril Lavigne konečně pracuje na novém albu

Avril Lavigne | Zdroj: avrillavigne.com

Kanadská zpěvačka oznámila na Instagramu, že po čtyřleté pauze chystá na příští rok nové, v řadě již šesté album.

Nemůžu se dočkat, až se s Vámi podělím o své srdce! Těším se, až si poslechnete mou novou hudbu,“ napsala v příspěvku zpěvačka Avril Lavigne.

Autorka písní je známá převážně svou pop-rockovou a pop-punkovou tvorbou, jež provází celou její hudební kariéru. Již první album, které vydala v pouhých osmnácti letech, ji poslalo na samotný vrchol s hitovkami Complicated Sk8er Boy.

Své doposud poslední, páté album, na němž zní převážně popové melodie, vydala v listopadu roku 2013 po zveřejnění singlů Here’s to Never Growing up a Let Me Go, na kterém spolupracovala se svým tehdejším přítelem Chadem Kroegerem, frontmanem kapely Nickelback. Prodalo se ho 125 000 kusů v USA a Kanadě.

Od té doby vydala několik samostatných písní a bude možné ji slyšet na albu japonské skupiny One Ok Rock.

Zpěvačka se poslední dva roky věnovala svému zdraví, dlouhodobě se léčila z lymské boreliózy a přiznává, že i tento zážitek se jistě promítne do její nadcházející tvorby. Ohledně nové desky zatím nic dalšího neprozradila.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.