Ben Cristovao příští rok odehraje největší koncert svého života

Ben Cristovao - Pražský Majáles 2018 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Ben Cristovao společně se svou kapelou míří do O2 areny, kde příští září odehraje svůj doposud největší koncert. Pro své fanoušky si připravil monstrózní show, se kterou chce překonat vše, co za svou desetiletou kariéru kdy předvedl.

Za letošní rok toho Ben zvládl opravdu mnoho. Vydal několik skvělých singlů, mezi které patří například Nejlepší nebo Nohy. Zasedl v porotě Česko-Slovenské Superstar nebo ve spolupráci s The Glowsticks nahrál ústřední skladbu s názvem Padam pro taneční film Backstage. Mimo jiné se svou kapelou během léta navštívil mnoho velkých domácích festivalů.

Nyní se rozhodl pozvednout svá vystoupení o další stupeň výš, a tak se vydává do pražské O2 areny na svůj největší koncert v životě. Následuje tak stopy svého raperského kolegy Marpa, který letos v květnu tuto halu vyprodal a předvedl grandiózní show.

Čtěte také: Marpo: Raper z malé země, který dozrál světové úrovně

Koncert se uskuteční 21. září 2019 a vstupenky budou již brzy k dostání v sítích Ticketportal.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.