Ramones po letech zveřejnili nevydané video k She’s The One

Ramones | Zdroj: houstonpress.com

Ramones vypustili do světa dříve nezveřejněné video k písni She’s The One. Nové video má upozorňovat na vydání speciální edice ke 40. výročí alba Road to Ruin.

Punková legenda Ramones zveřejnila dříve neviděné video k písni She’s The One z alba Road To Ruin (1978). Nové video obsahuje pouze jednoduchý záznam vystoupení kapely a je zřejmé, že záznam vznikl roku 1978, během natáčení klipu k písni Don’t Come Close. Do této chvíle však nikdo netušil, že krom původně zveřejněné písně byly nahrány i jiné.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Top 5 rockových filmů s těmi nejlepšími soundtracky

Nově zveřejněný videoklip slouží jako upoutávka na novou speciální edici alba Road To Ruin vydanou k jeho 40. výročí. Ta bude k dostání buď jako jednoduché CD s remasterovanými písněmi, nebo deluxe verzi se třemi CD a jednou LP deskou. Deluxe verze nabídne dva různé mixy alba, včetně dříve nezveřejněných hrubých mixů a záznamu koncertu z New Yorku z roku 1979. To vše v krásném rozšířeném bookletu, který bude obsahovat raritní fotky a artworky.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...