Billy Talent odhalili Louder Than the DJ, další song z nové desky

Billy talent | Zdroj: facebook.com/billytalent

Vydání další desky Billy Talent se neúprosně blíží a kapela se tak na její podporu rozhodla vydat vskutku originální video k další z nových skladeb.

Ta má název LouderThantheDJ a přesně jak punkrockeři z Kanady již dříve prozradili, čeká nás dávka pořádného rock ‘n’ rollu v jejich vlastním provedení. Song je po AfraidofHeights už druhým v pořadí, který kapela ze stejnojmeného alba zveřejnila.

Slyšet ho přitom můžeme jak na většině streamovacích služeb, tak i na YouTube, kam se Louder Than the DJ dostalo jako lyric video. To přitom skupina pojala opravdu originálně a jednotlivé verše textu jsou v něm prezentovány na obalech těch nejslavnějších alb z historie rockové hudby. Samotnému vydání předcházel i únik části skladby na internet a krátký teaser, jenž čtveřice na svém oficiálním facebooku zveřejnila.

Album Afraid of Heights bude už celkem pátým počinem Billy Talent, přičemž vzhledem k dočasné výměně bubeníka i prvním v odlišné sestavě. Již 15. června navíc kapela přijede vystoupit v rámci zrovna započatého tour i do České republiky, kde novou desku představí na festivalu Aerodrome v Tipsport aréně.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.