Březen u Linkin Park – přípravy nového alba, rychlá auta i poker

Linkin Park | Zdroj: press.wbr.com

Zatímco na konci března oslavilo album Meteora již 13. výročí od svého vydání, kapela pilně ve studiu pracuje na novém CD. Jak proces pokračuje? A co se dělo mimo studio? Čtěte dále…

Během měsíce března se toho u Linkin Park odehrálo mnoho. Kromě třináctého výročí Meteory oslavili své narozeniny také Chester Bennignton a Joe Hahn. Mimochodem, jaké je vaše nejoblíbenější CD Linkin Park? Mezi fanoušky zaznívá nejčastěji právě Meteora… Kapela aktuálně pracuje v Larrabee Studios v severovýchodní, tiché části Los Angeles. V hlavní místnosti se odehrává skládání, tvorba vokálů, Mikeových beatů a Bradovy kytary. Vedle této místnosti se původně nacházela společenská místnost, kterou však Joe předělal na druhé studio. Přinesl sem veškeré své zvukové hračky, keyboardy a jak říká Mike, proměnil odpočinkový pokoj na šílenou věděckou laboratoř.

Chester a Joe ve studiu
Chester a Joe ve studiu

Ačkoliv sama kapela tvrdí, že jsou zatím v rané fázi tvorby, zdá se, že je proces mnohem dále, než veřejně přiznávají. Poukazuje na to fakt, že v polovině března se Mike, Phoenix a Joe vydali do sídla Warner Bros. Germany v Hamburku novou hudbu představit. Před tím ještě stihli navštívit AMG Driving Academy ve švédském městečku Arvidsjaur, kde se vyřádili a vychutnali si řízení Mercedesů na ledu. Kompletní fotogalerie je k nahlédnutí na oficiálním Instagramovém účtu Linkin Park.

Linkin Park v AMG Driving Academy
Linkin Park v AMG Driving Academy

Po návratu domů kapela nezahálí a opět své fanoušky zahrnuje updaty ve formě livestreamů a fotografiií ze studia. Nechybí v nich jejich tradiční smysl pro humor a vtípky.

Poslední březnový den se sešli Mike, Brad a Joe se sponzory a podporovateli charitativní organizace Music for Relief na pokerovém turnaji. Veškerý výtěžek z tohoto večera jde na program pomoci při přírodních katastrofách. Music for Relief byla založena v roce 2005 jako reakce na Tsunami v jižní Asii.  Pokerový turnaj navazuje na úspěšnou událost Relief Live z listopadu, zmíněnou zde dříve. Mezi sponzory večera byli například: City National Bank, Warner Bros. Records, JetSmarter, Nederlander Concerts a další. Je velice pravděpodobné, že do budoucna přibude obdobných akcí více.

Music for Relief poker turnaj
Music for Relief poker turnaj

Pokud jste členy fanklubu máte nyní možnost si opět objednat mystery boxy, které již byly k dispozici v minulosti. Na výběr je malý či velký box. Aktuálně zahrnují upomínkové předměty z LPU13, LPU14, z Hunting Party tour, tričko Johnny Cupcakes a další překvapení. Zároveň si můžete stáhnout bonusový demo song z roku 2009 s názvem Grudgematch. S dalšími aktualitami se brzy zase přihlásíme…


Napište komentář

O Monika Růžičková 9 Článků
Pardubice/Los Angeles specialistka na Linkin Park